Rezervasyon İçin+90 272 333 30 12
HEMEN REZERVASYON YAP!
X
Yetişkin
Çocuk
 
REZERVASYON YAP


 • Saman Odası

  Şamanizm den günümüze gelen bir sağlık terapi özelliğidir. Kendi vücut ısılarında terleyebilmelerini sağlamak ve gece horlamasına, bronşların temizlenmesinde etkilidir.

 • Tuz Odası

  Astım, bronşit, nefes darlığı, kronik öksürükler, sinüzit, geniz akıntısı ve uyku düzensizliği gibi hastalıklara tedavi edici özelliği vardır.

 • Termal Sauna

  Otelimizdeki saunaların iç dizaynı çam ağaçlarından oluşmaktadır. Kuru sauna da nem oranı düşük olduğundan ötürü kuru sauna kullanımlarında bunu fark edemeyebilirsiniz. Fakat Termal sauna da nem oranı yüksek olduğundan dolayı ilk kullanımınızda bile ferah çam ağacı kokusu ile keyifli vakit geçirebileceksiniz. Termal su ile yoğunlaştırılarak oluşturan yüksek nem oranı vücudunuzun nem dengesini kısa sürede yerine getirerek, 65 derecelik doğal termal su ısısı ile solunum yolları enfeksiyonuna ve toksinlerin hızlı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlayacaktır.

 • Mentollü Buhar Odası

  Vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Ciltteki tıkanmış gözeneklerin açılmasında, cildin nefes almasında, gözenekleri tıkayarak sivilce, akne, siyah nokta oluşumuna sebep olan toksinlerin atılmasında en etkili yöntemlerden biridir. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. Ter, neredeyse idrarla aynı elementleri içerir ve bu yüzden de cilt bazen üçüncü böbrek olarak adlandırılır. Terleme yoluyla vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.

 • Kuru Sauna

  Gerekli ısı düzeyi ile yapılan sauna, ilk olarak ter yoluyla vücudun gevşemesine yardım eder. Ter yardımıyla vücudun üzerindeki toksinler temizlenirken diğer yandan da içerideki kimyasallar dışarı atılmış olur. Hem beden hem de ruh sağlığı için son derece yararlıdır. Ancak yapılırken aşırıya kaçmadan belirli zaman diliminde yapmak gereklidir.